Poradnia laryngologiczna – zakres usług

Co dokładnie oferuje poradnia laryngologiczna? W tej placówce uzyskamy pełen zakres pomocy w przypadku dolegliwości związanych z górnymi drogami oddechowymi. Pierwszym elementem są konsultacje oraz szczegółowa diagnostyka. Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadza z pacjentem wywiad oraz podstawowe badania. W razie konieczności może zlecić wykonanie dodatkowych badań.

W przypadku wielu dolegliwości, na podstawie rzetelnej diagnostyki, ustalany jest plan leczenia farmakologicznego. Jeżeli jednak taka kuracja nie jest efektywna, poradnia laryngologiczna oferuje możliwość skorzystania z szeregu innowacyjnych, nieinwazyjnych zabiegów, wykonywanych w ramach chirurgii jednego dnia. Są to takie rozwiązania, jak:

Wszystkie te zabiegi wykonamy w poradni laryngologicznej z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i rozwiązań – endoskopu, lasera oraz fal radiowych.

Poradnia laryngologiczna – kiedy się udać?

Do poradni laryngologicznej należy się udać w razie jakichkolwiek dolegliwości w obrębie górnych dróg oddechowych: uszu, gardła, nosa, krtani, zatok przynosowych, języka oraz ślinianek. Warto skonsultować się z laryngologiem w przypadku: wszelkich trudności z oddychaniem, problemów z zadyszką po wysiłku, przewlekłego kataru, zapalenia błony śluzowej nosa, zapalenia zatok, uczucia zatkanego nosa, uczucia ciała obcego w nozdrzach lub gardle, przewlekłego lub częstego bólu nosa, przewlekłego lub częstego bólu gardła, przerostu małżowin nosowych, chrapania, bezdechu sennego oraz krzywej przegrody nosowej.

Buy now